Karcher RC3 EU Robot Süpürge

Marka : Karcher
İndirim Oranı : %8 İndirim
Barkod : 4054278302607
₺417,74 'den başlayan taksitlerle
 • Karcher RC 3 *EU

  Akıllı temizleme: Kameralı-lazerli navigasyon sistemi sayesinde RC 3, çevrenizle ilgili bir temizlik haritası oluşturmakta ve evinizi her zaman kendi kendini idare eden bir şekilde ve sistematik olarak etkili bir şekilde ve tek bir noktayı atlamadan temizlemektedir. RoboCleaner, akıllı telefon veya tablet üzerinden kullanıcı dostu uygulama aracılığıyla ev ağında kolayca çalıştırılmakta ve oluşturulan haritada mevcut temizlikteki ilerlemeyi görüntülemektedir. Verimli çift fırça sistemi, kapsamlı temizlik sağlamakta ve büyük spiral fırça ile lastik çıtalı zemin fırçasının bir araya getirilmesi, büyük miktarlarda kirin çekilmesini ve çıkarılabilir çöp konteynerine taşınmasını sağlamaktadır. Diğer bir akıllı özellik ise: Kızılötesi algılayıcılar ve düşme sensörleri, RC 3’ün merdivenlerden düşmesini ve odadaki diğer nesnelerle çarpışmasını, bunlara ulaşmadan yavaşça frenleyerek ve bunlardan kolayca kaçınarak önlemektedir. Otomatik temizleme moduna ek olarak, leke temizleme fonksiyonu özel olarak seçilen bir alanı tamamen temizlemektedir. Ahşap, fayans veya kısa tüylü halı olabilirr. Bu şekilde, aslında yapmak istediğiniz şeylere vakit ayırırken eviniz de kendi başına temizlenmektedir.
 • Göz alıcı fonksiyonlara sahip akıllı ürün

  Kullanıcı dostu uygulamadaki zamanlayıcı işlevini kullanarak birden fazla temizleme süresinin uygun bir şekilde seçilmesi. Geçici temizlik haritası sayesinde temizlikteki ilerleme ve RoboCleaner'in konumu hakkında bilgi edinimi.
 • İyi temizleme performansı

  Kameralı-lazerli navigasyon teknolojisi kullanan sistematik temizleme stratejisi sayesinde etkili temizlik. Köşeleri ve kenarları temizlemek için kullanılan ek bir yan fırça ile iki özel fırça kombinasyonu sayesinde kapsamlı kir toplama.

Aksesuarlar

 • Fırça Seti

 • Filtre Seti

 • Şarj Adaptörü

Teknik Detaylar

Akü Dolum Süresi
240 dk.
Çalışma Süresi
90-120 dk.
Saha Performansı
160 m²
Toz Haznesi
0,35 l
Ses Seviyesi
71 dBA
Ağırlık
3,6 kg
Boyutlar
340 x 96 mm
Garanti Süresi
2 Yıl