Samsung VC07K41F0HP/TR 750W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺1.599,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.299,00(KDV Dahil)
Barkod : 8806088508177
* ₺117,99 'den başlayan taksitlerle

Dolanma yapmayan daha tutarlı emiş gücü*

Anti-Tangle Türbin Fan Teknolojisi sayesinde kir ve saçlarla tıkanmayan toz haznesine sahip olan Samsung Süpürge, CycloneForce Teknolojisi sayesinde mükemmel çekiş gücü sağlar. Böylece yüksek emiş gücü ile temizlik performansını en yüksek seviyede tutarsınız. Dolanmış saçları ellerinizle ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz.

Dolanma yapmayan daha tutarlı emiş gücü*

* Kurumsal test verileri esas alınmıştır. Zemindeki saç ve hayvan kılı karışımı kullanılarak türbin fanında test edilmiştir.

Kolay Taşınabilen Çok Hafif Tasarım

Samsung VC4100 hareket ettirmesi çok kolay ve hafif bir tasarıma sahiptir. Sadece 4,6 kg olup hafif gövdesi Samsung'un geleneksel modelinden %16 daha küçüktür.*

Hafif ve kullanımı kolay

Kuzey Amerika ve Kore dışındaki tüm ülkelerde satılan VC4000 modellerine uygundur. Kuzey Amerika ve Kore'deki VC4000 modelleri: 4,8 kg. 
* Samsung Conventional VC-F500G ile karşılaştırıldığında

Saçların fırçayı tıkamasını önler*

Evcil hayvan tüylerinin ve saçların dolanmasını engelleyen Anti-Tangle Turbo Başlık, tozların doğrudan toz haznesine girmesini sağlar. Böylece toplama ve temizleme performansını korur ve dolanmış saçları ellerinizle ayıklamakla zaman kaybetmezsiniz.

Saçların fırçayı tıkamasını önler*

* Kurumsal test verileri esas alınmıştır. Zemindeki saç ve hayvan kılı karışımı kullanılarak fırça başlığında test edilmiştir.

Kolaylıkla ve güvenle çıkarılıp boşaltılabilen hazne

Easy Dustbin kolay sökülür ve boşaltılır. Düğmeye basıp hazneyi hemen sökün, döndürüp kapağını açın, içindekileri çöp kutusuna dökün.

Kolaylıkla ve güvenle çıkarılıp boşaltılabilen hazne

Mobilyalarınızın çizilmesini önler

Yanlışlıkla mobilyalarınıza veya duvarlara çarparsanız yumuşak ve S şekilli Mobilya Koruma tamponu hasarı önler ve kenarlarda sıkışmasına engel olur, böylece daha hızlı gezinebilirsiniz.

Mobilyalarınızın çizilmesini önler

** Samsung Conventional VC-F500G ile karşılaştırıldığında

Kolay temizlenen yıkanabilir filtre

Basit, sünger tipi köpük filtre daha fazla tozu çeker ve kolayca yıkanıp temizlenebilir. Hızlıca yıkanma özelliği tıkanmayı önler ve emme gücünün sürdürülmesini sağlar.*

Kolay temizlenen yıkanabilir filtre

* Dahili veriler temel alınmıştır. En iyi performans için filtre düzenli olarak yıkanmalıdır.

Toz ve alerjen filtresiyle temiz hava soluyun

Temizlikten sonra toz veya alerjik reaksiyona maruz kaldınız mı? SLG ve İngiltere Alerji Kurumu (BAF) onaylı Toz ve Alerjen Filtreleme evinize giren toz ve alerjenleri en aza indirir

Toz ve alerjen filtresiyle temiz hava soluyun