Kurumsal ÇözümlerMüşterilerinize ya da çalışanlarınıza Türkiye'nin neresinde olursanız olun kurumsal hediye çözümleri sunuyoruz.

Geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışı ve toplu satışlar için belirlediği uygun fiyat politikası ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Geniş ürün gamının ve onlarca markanın yanı sıra, tüm özel ve tüzel kişilere yönelik olarak hazırlanan 'Süpürge Sepeti Hediye Çeki' uygulaması ile Kurumsal Satış, firmaların promosyon ve ödüllendirme çalışmaları ile birebir örtüşen bir hizmet sunmaktadır. Hediye çekleriniz Süpürge Sepeti'nde evinizde görmek istediğiniz ürüne dönüşebilir.

Ayrıca talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık ve yönlendirme hizmeti ile işinizi oldukça kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da gerekirse kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümü ile de devam ettirmektedir. Tüm ürünlerimizin orijinal olduğunu beyan ederken gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesi ile hareket etmekteyiz. Yılbaşında, özel günlerde ve kurumsal organizasyonlarda anlamlı birer seçenek olabilecek hediye önerilerimiz hakkında daha fazla bilgi için:

kurumsalsatis@niceteknoloji.com