Homend Dustroyer 1251 Dikey Elektrikli Süpürge - Outlet Ürün

Marka : Homend
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺449,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺399,00(KDV Dahil)
₺199,50 'den başlayan taksitlerle

*Ürünün başlığı kırıktır.

 • Homend Dustroyer 1251 Dikey Elektrikli Süpürge

  Kablosunu İçine Çeken Dik Süpürge Olur mu? Dustroyer dik süpürgenizin otomatik kablo sarma özelliği şahsına münhasır, kullanım kolaylığı ise dillere destan. Dustroyer dik süpürgeniz diğer dik süpürgeler gibi kablosunu dağınık bırakmaz, küçük bir hareketinizle içine çekiverir. 5 Metrelik kablo uzunluğu ile dik süpürgeniz sizinle evin her yerine de gelir. Üstelik otomatik kablo sarma özellikli ilk dik süpürge ünvanı Dustroyer'ın elinde. Yani komşunuzda veya kayınvalidenizde benzeri olma ihtimali yok, tabii ki siz bu sırrı paylaşmadığınız sürece.
 • El Süpürgesi mi Dik Süpürge mi İstersiniz?

  Dustroyer dik süpürgenizi 5 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde; isterseniz el süpürgesi, isterseniz dik süpürge olarak kullanır, en ulaşılmaz noktalara bile ulaşabilirsiniz.
 • Teleskopik Borusu da Bonusu

  Dustroyer dik süpürgenizin çıkarılabilir borusunu hem teleskopik hem dayanıklı metalden ürettik. Bu sayede dik süpürgeniz gerekirse bir tuşla boyunu uzatır, size zorluk çıkarmaz.
 • Evin Olmazsa Olmazı 

  Siz de her misafir gidişinde büyük süpürgeyi kullanmak istemiyor, şarjlı süpürgeniz de hızınıza yetişemiyorsa mutlaka bir Dustroyer almalısınız. Çünkü dik süpürgeniz güçlü motoruyla istediğiniz yerleri süpürür, kablosunu toplar ve hemen ayak altından çekilir.
 • Sesini Kısabilen Dik Süpürge

  Dustroyer'ın güçlü motoruna, günün her saatinde kullanabilin diye 'Düşük Ses Modu' özelliği ekledik. Dik süpürgenizi biraz daha kısık sesle kullanmak isterseniz açma / kapama düğmesinin üstünde bulunan 'Düşük Ses Modu' düğmesine basmanız yeterli.
 • Aksesuar zengini

  Koltuk ve döşeme araları gibi ulaşılması zor yerler için tasarladığımız ekstra aparatı dik süpürgenizin hemen yanında size gönderiyoruz. Dustroyer'ın desteği ile evinizde ulaşamayacağınız yer kalmayacak!

Aksesuarlar

 • Dar Alan Aparatı

Teknik Detaylar

Enerji verimlilik sınıfı
D
Motor değerleri (W)
1000
Çalışma yarıçapı (m)
8
Atık konteyneri kapasitesi (l)
1,8
Ses güç seviyesi (dB(A))
89
Kablo Uzunluğu
5 m
Garanti Süresi
2 Yıl

 

*Ürün resmi garantilidir ve arıza durumunda sıfır ürün gibi işlem görecektir. 

 

Satın alım sonrası ürünün, bakım ve gerekiyorsa onarımının yapılması müşteri sorumluluğundadır. İsterseniz bu ürünü "Ataşehir / İstanbul" mağazamızda görerek ve deneyerek satın alabilirsiniz.

 

Bu ürün resmi 2 yıl standart garanti süresine sahiptir ve garantisi satın alma anından itibaren başlar.

 

Ürünün kusurları "ürün fotoğraflarında" detaylı olarak gösterilmektedir.
Outlet kategorisinde ki ürünler genel olarak teknik ve kullanıma engel teşkil eden bir kusura sahip değildir. Ürünler mevcut kusurları üzerinde herhangi bir tamir veya bakım yapılmadan satışa sunulmuş ve ürün fiyatlandırması buna göre yapılmıştır.

 

Önemli: Teşhir kategorisinde ki ürünlerde, yasaya göre tüketicilerin iade ve değişim hakkı bulunmamaktadır. Outlet ürünler Süpürge Sepeti tarafından çalışır vaziyette ve kullanıma hazır olarak satışa sunulmuştur. Sadece Çalışmama durumunda iade ya da değişim yapılmaktadır.  Ürün yeni satın alınmış dahi olsa arıza/şikayet giderilebiliyor ise değişim/iade hakkı bulunmaz. 

 

Daha detaylı bilgi almak isterseniz 0532 133 23 71 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Maksimum Güç
1000 - 1600 W
Enerji Verimliliği Sınıfı
D
Emiş Gücü
250 W ve altı
Toz Haznesi
1.1 - 2.0 litre
Dikey
Evet
Kablo Uzunluğu
4.1 - 5 m
Garanti Süresi
2 Yıl
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.