Electrolux USK9T Ultra Silencer Başlangıç Kiti

Marka : Electrolux
Barkod : 7319599014545
 • Electrolux USK9T Ultra Silencer Başlangıç Kiti

  ELECTROLUX başlangıç ​​kiti, UltraSilencer elektrikli süpürgeler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu set ile yeni UltraSilencer cihazınızın bakımı ve yenilenmesi için gerekli tüm unsurları kullanabilirsiniz.
  S-bag® Klasik Uzun Performans torbaları geleneksel kağıt vakum torbalarına göre% 50 daha uzun ömürlüdür. Torbaların yapıldığı dayanıklı sentetik malzeme, torbanın dolum derecesine bakılmaksızın optimum hava akışı ve sabit emiş gücü sağlar. Torbalar havayı normal kağıt torbalardan% 40 daha etkili bir şekilde filtreler ve polen, diğer alerjenler ve bazı bakteri türleri gibi havadaki parçacıklardan kurtulmaya yardımcı olur. Özel dirsek ve benzersiz, patentli takviye sayesinde torba elektrikli süpürgeye kolayca takılabilir. Bununla birlikte, elektrikli süpürge bölmesinden çıkarıldığında, kullanılan torba otomatik olarak kapanır, bu da değiştirilmesini hızlı ve temiz hale getirir. Elektrikli süpürgenin en iyi performansını sağlamak için torbalar düzenli olarak değiştirilmelidir.
  Allergy Plus ™ yıkanabilir filtre, en küçük poleni, küf sporlarını, akar dışkılarını ve alerjenleri bile korur. Bu filtrenin gözle görülür derecede kirli olduğu zaman yıkanması önerilir. Filtre, akan su altında durulanmalı ve tekrar cihaza yerleştirilmeden önce kurutulmalıdır.
  Motor filtresi, elektrikli süpürge motorunu toz haznesindeki toz parçacıklarına karşı korur. Elektrikli süpürgenin optimum performansını sağlamak için, her dördüncü torba değişikliğinde veya gözle görülür derecede kirliyse filtreyi değiştirin. Filtre, üzerine basılmış çizgilerle kolaylaştırılan doğru boyutlara kesilmelidir. Sonra sadece cihazınıza koyun.
  Kit, s-bag® Classic Long Performance elektrikli süpürge için 4 torba, bir yıkanabilir Allergy Plus ™ filtre, bir adet evrensel motor filtresi içerir.
  Uyumlu Modeller: Ultra Silencer ve Ultra Silencer Zen serisi

Teknik Detaylar

Toz Torbası Adet
4
Aksesuarsız ağırlık (kg)
322 g
Boyutlar (U x G x Y) (mm)
24,4 x 16,8 x 5,6 cm