• Electrolux Teknik Servis

    Servis kadromuzla İstanbul Ataşehir ve çevre semtlerde tecrübeli teknik ekibimiz ile, siz müşterilerimizin memnuniyeti için servis hizmeti sunmaktayız. Merkezimiz cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Elektrikli Süpürge Yetkili Servis Güvencesi ile uygun fiyatlarla yıllık periyodik bakım, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlamaktayız.

    Bakım ve arıza için aşağıdaki Servis Talep Formunu doldurabilir ya da hafta için 08:00 - 18:00 / Cumartesi 08:00 - 14:00 saatleri arasında 0850 811 25 26 nolu Müşteri Hizmetleri telefonundan ürününüz ile ilgili her türlü bilgi ve yetkili teknik servis talebinizi oluşturabilirsiniz.

    Ürünleri, yedek parça ve aksesuarları görmek için tıklayınız.     
  • Satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz herhangi bir ürünümüzle ilgili bilgi ya da destek almak için, bize haftanın 7 Günü 09:00 - 18:30 saatleri arasında 0850 811 25 26 ’yı arayarak ulaşabilirsiniz veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.
  • Süpürge Sepeti'nden alışveriş yaptığınızda, iyi bir hizmet almaya hak kazanırsınız. Süpürge Sepeti’nden bir ürün aldığınızda, bize kendinizi, sevdiklerinizi, evinizi, sağlığınızı, hatta hayatınızı emanet ediyorsunuz. Bu güveni asla boşa çıkarmayız..