Oreck AP-C120A Profesyonel Hava Temizleme Cihazı

Marka : Oreck
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺4.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.999,00(KDV Dahil)
Barkod : 0743724487695
₺272,41 'den başlayan taksitlerle
 • Oreck AP-C120A Profesyonel Hava Temizleme Cihazı

  Truman Cell Teknolojisi ile hava temizliğinde yüksek performans Patentli Truman Cell ve altı kademeli hava arındırma ve temizleme prosesi ORECK Mühendisleri tarafından Amerika’daki ORECK Laboratuarlarında seneler süren çalışmaların ardından geliştirilmiştir. Bu çalışmaların sonucunda en pratik, ekonomik ve etkili şekilde hava temizliğini gerçekleştiren ORECK PROFESYONEL XL üretilmiştir. Amerikan Deniz Kuvvetlerine ait Denizaltılarında da kullanılan ve ORECK tarafından patentli Truman Cell 0.1 mikrona kadar zararlı partikülleri tutup etkisiz hale getirmektedir.Bu insan saçının çapının 1/100 ölçüsünde küçüklükte partiküller demektir.Alternatif HEPA filtreler sadece 0.3 mikrona kadar partikülleri toplamakta ve zamanla tıkandığından dolayı belirli periyotlarda değiştirilmek zorundadır.Ayrıca nemli ortamlarda HEPA filtreler nemi de tuttuğu için belirli bir süre içinde küf oluşmakta ve onu da tekrar ortama yaymaktadır. Ömürboyu garantili Sürekli Filtre Truman Cell ‘in hiçbir zaman değişmesi gerekmez.
 •  
 • Gelişmiş ORECK hava temizleme cihazı aynı zamanda çok ekonomiktir.Bu çelik filtre dakikalar içinde su ve sabunla yıkanabilmektedir. Sabunlu sıcak suyun içinde Truman Cell’i iyice çalkalanarak yıkanır,kurumaya bırakılır ve tekrar yerine kolayca takılır.Cihazın kontrol paneli üzerindeki lamba Truman Cell’in temizlenmesi gerektiğini yanıp sönerek haber verir.Dolayısıyla pahalı filtreleri sürekli satın almak zorunda kalınmayacaktır.Evinizdeki herhangi bir ampulün sarf ettiği enerji kadar elektrik harcaması söz konusudur.Kısaca Satın aldığınız ORECK Hava temizleme cihazı bedelini size çok kısa bir sürede kendisi öder. Her türlü koku,duman ve alerjenlerden çok etkili ve sessiz bir şekilde arındır. Cihazın içindeki opsiyonel ODOR ABSORBER – Koku alıcı panel sayesinde sigara dumanı ve kokusu, yemek kokuları, evcil hayvan kokuları ve eviniz - ofisinizde istemediğiniz diğer kokulardan kısa bir sürede kurtulursunuz. Ayrıca kansorejen formaldehyd içeren zehirli kimyasal gazlar, boya kokuları ve yeni halılardan kaynaklanan gaz çıkışları Cihaz sayesinde çok büyük ölçüde etkisiz hale gelirler.
 •  
 • Daha Sağlıklı

  Altı kademeli patentli Truman Cell teknolojisi alerjen, bakteri, virüs, küf, mantar ve diğer 0,1 mikron büyüklüğündeki diğer partikülleri partikülleri çok etkili bir şekilde yakalayıp etkisiz hale getirir.
 •  
 • Daha Kolay Kullanım

  Yıkanabilir Ön filtre-Saç, tüy vb büyük partikülleri toplar. Sürekli Filtre –Truman Cell su ve sabunla çok kolay bir şekilde temizlenir.
 •  
 • Akıllı Teknoloji

  “SILENCE TECHNOLOGY” ile sessiz çalışma modu 85 Watt dan daha az enerji sarfiyatı Sürekli Filtre kesinlikle tıkanmaz ve değiştirilme gerekmez.
 •  

Teknik Detaylar

Kapasite
15-30m2
Güç Tüketimi(W)
14W
Partikül Toplama Gücü
0.1 Micron
Hava akımı
140 CFM
Ses Seviyesi
<55dB(A)
Filtrasyon
Elektrostatik çökertme(Truman Cell) + Honey Comb filtre+İonizasyon
Aksesuarsız ağırlık (kg)
3,50
Boyutlar (U x G x Y) (mm)
262 x 283 x 150 mm
CADR Değeri
100m3/h
Havadaki Bakteri Koruma Oranı
99.57%
Garanti Süresi
2 Yıl
Etki Alanı
46 - 60 m²
Ağırlık
4.6 - 5.5 kg
Garanti Süresi
2 Yıl
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.