Homend Hurriclean 1230 Multi Cyclone Elektrikli Süpürge

Marka : Homend
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺814,99(KDV Dahil)
Barkod : 8699444112305
* ₺271,66 'den başlayan taksitlerle
1240

A Sınıfı Enerji Devri Başladı

Süpürgenizin harcadığı elektrik ile çekiş performansı arasında artık düşündüğünüzden farklı bir bağ var; yeni teknoloji ile yatay süpürgeniz A Sınıfı özelliklerini kuşandı! Yani düşük motor gücü ile maksimum çekiş gücü sağlayacak donanıma sahip. Hurriclean ile A Sınıfı Enerji Devri'ne hoşgeldiniz.

 

1240

Performansın Yeni Adı: Multi Cyclone Teknolojisi

Hurricelan toz torbasız süpürgenizin yeni jenerasyon Multi Cyclone Teknolojisi sayesinde çektiğiniz tozlar filtreyi tıkamaz, emiş performansını zorlamaz. Çekiş gücünü uzun süre koruyan süpürgeniz her zaman kullanıma hazır şekilde sizi bekler.

 

1240

Torba Yok, Dert Yok

Süpürgenizin toz haznesi toz sorununu kökten çözer, asla dışarı toz kaçırmaz. Hurriclean'ın 1,5 litrelik toz haznesi yedek torba ihtiyacını bitirir, maliyeti artırmaz ve sizi zorda bırakmaz.  

 

1240

Üstün Hareket Kabiliyeti

Hurriclean'ın büyük tekerlekleri siz zorlanmayın diye özel olarak tasarlandı. Ayrıca dost canlısı kauçuk kaplamalı tekerlekler, parkelerinizle iyi geçinir, onları asla çizmez.

 

1240

Minik Kahramanlar

Hurriclean süpürgenizin standart yer süpürme aparatının birbirinden kullanışlı ek yardımcıları var. Zorlandığınız koltuk ve perde araları gibi birçok yerde kontrolü ele almalarına izin verin yeter.  

Maksimum Güç
999 W ve altı
Enerji Verimliliği Sınıfı
A
Hepa Filtre
Var
Toz Haznesi
1.1 - 2.0 litre
Filtre
Hepa 12 Filtre
Dikey
Hayır
Garanti Süresi
2 Yıl
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.