Dyson Air Multiplier AM09 Fanlı Isıtıcı (Sıcak-Soğuk) (BFGHMNQX)

0,00
Marka : Dyson
Fiyat : 3.999,00 ₺(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* 353,24 ₺ 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

 

 

 
Air MultiplierT teknolojisi

Hava, makinanın tabanından içeri doğru çekilir. 2,5mm genişliğindeki  kanallar arasında hız kazanarak ilerler. Böylece uçak kanadı şeklindeki eğimde ilerleyen hava hedefe doğru yönlenir. Dışarı çıkarken etrafındaki havayı da etkileyerek tam 6 kat daha fazla hava akışı sağlar. Buna içeri çekilen havanın etkileşimi denir.

Air MultiplierT technology image
 
Isıtıcı fan

Alışılmış fanlı ısıtıcıların çoğu bütün odayı kısa sürede ısıtamaz, çünkü havayı dağıtan verimsiz motorlarla çalışan dönen pervanelere sahiptirler.  AM09 geniş ısı dağılımı için etrafındaki havayı çoğaltan Air MultiplierT teknolojisini kullanır. Odayı hızla eşit oranda ısıtır.

Heating fan image
 
Serinletici fan

Bazı fanlı ısıtıcılar aynı zamanda serinletici fan olarakta çalıştıklarını iddia ederler. Fakat çoğunun hava akımı ve verdikleri havanın hızı düşük olduğundan etkisizdirler.  Air MultiplierT teknolojisi ile AM09 saniyede 28 litre havayı içine çekerek sizi etkili bir şekilde serinletmek için yüksek hava akımı ve hava hızı sağlar. Pervaneler yoktur - kesintisiz, pürüzsüz hava akımı.

Cooling fan image
 
Güvenli

Bazı alışılmış fanlı ısıtıcıların hızlı dönen pervanelere ve güvenlik ızgaraları tarafından korunmak zorunda olan sıcak parçalara sahiptir. AM09'in pervaneleri veya gözle görünen ısı kaynağı yoktur. Devrildiğinde otomatik olarak durur.

Safe image
 
Kusursuz kontrol

Alışılmış fanlı ısıtıcıların çoğu basit AC motorlar ve basit termostatlar kullanırlar. Daha kusursuz ayar yapabilmelerini dilersiniz. Dyson Hot + CoolT fanlı ısıtıcı hedeflenen ısı derecesini seçmenize olanak sağlar. Fırçasız DC motoru ise hava akım gücünü kontrol etmenize imkan tanır.

Precise control image
 
Yanık kokusu yok

Alışılmış ısıtıcıların içerisinde toz toplandıkça rahatsız edici bir yanık kokusuna neden olabilir. AM09'un içerisindeki ısıtıcı parçalar, tozun yandığı sıcaklık olan 200°C'yi asla aşmaz, bu sebeple yanık kokusu olmaz.

No burning smell image
 
Uzaktan kumanda

AM09 uzaktan kumandası ile birlikte gelir. Kumanda ile makine açılıp kapanabilir, salınım, ısı ve hava akım gücü ayarları yapılabilir. Özel şekli ve mıknatısı sayesinde makinenin üzerinde saklanabilir.

Remote control image
 
Eğilebilir

AM09 kendi ağırlık merkezi ekseni üzerinde döner, sabit durması için sıkıştırmaya gerek kalmaz. Dikey eksende iki tarafada 10° açıyla eğilebilir, böylece hava akımını istediğiniz yöne ayarlayabilirsiniz.

Eğilebilir
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Dyson, Dyson Fan, Dyson Air Multiplier,