Airfree WM600 Hava Temizleyici

Marka : Airfree
Barkod : 5604770500309
₺317,83 'den başlayan taksitlerle
 
Airfree WM600 Hava Temizleyici
 

50'den fazla ülkede bulunan Airfree ürünleri Amerika'nın en iyi hava temizleyicileri içerisinde yer almaktadır. Airfree ürünleri havadaki mikrobiyolojik iletimini, hiçbir kimyasal madde ve filtre kullanmadan tamamen doğal ve sağlıklı bir yöntem ile azaltır. Doktorlar tarafından hiçbir yan etkisi olmadığı için tavsiye edilmektedir.

Nasıl çalışıyor?
Airfree'nin özel teknolojisi mikroorganizmaları ve alerjenleri içine alır almaz saniyesinde yok eder. Modele göre değişiklik gösteren Airfree ürünlerinin içinden saatte 14.000 ve 20.000 litre hava geçerek iç mekan ortamlarının havasını kısa bir zaman diliminde temizler.

Çalışma prensibi suyu sterilize etmek için kullandığımız kaynatma yöntemine benzerlik göstermektedir, kaynatılan su içinde mikroorganizmalar yaşayamazlar. Airfree çalıştığı süre boyunca odanın içerisinden bünyesine aldığı havayı 200 ºC ısıtarak sterilize eder ve soğutarak havayı tekrar dışarı verir.

Tüm bu hava temizleme süreci çok sessiz bir şekilde gerçekleşir. Airfree ürünleri düzenli periyodlarda filtre temizliği ve değişimi yapmayı şart sayan hava temizleyiciler gibi bakım gerektirmez.

 

Airfree Avantajları

-Patentli Teknoloji
-Bakım gerektirmez
-Çok sessiz
-Düşük enerji tüketimi
-Kolay ve Taşınabilir
-Temiz ve çevre dostu teknoloji
-Ozon tabakasına zararı yok
-Ödül kazanmış tasarım

Güvenilirlik
Airfree teknolojisi Dünya'nın çeşitli ülkelerinde bir düzine laboratuvar tarafından test edilmiştir.

Airfree Operational Türk from Airfree on Vimeo.Enerji Tüketimi
151 - 200 W
Etki Alanı
106 - 120 m²
Ağırlık
4.6 - 5.5 kg
Garanti Süresi
3 Yıl