Evlilik Listesinin Faydaları



*Sitemizde başka platformlarda bulamayacağınız ürün çeşitliliği ve markayı tek bir adreste bulma şansınız sayesinde , yeni evinize ve yeni yaşam tarzınıza uygun ürünleri tek seferde hayatınıza dahil edebileceksiniz.




*Sitemiz sayesinde ihtiyaçlarınızı size özel bir alışveriş merkezi haline getirebilecek ve satın alma listenizdeki ürünler tek bir yerde kayıt halinde tutabileceksiniz.



*Alışveriş listeniz bir kere tamamlandığından tüm sevdiklerinizle alışveriş listenizi e-posta olarak veya dilerseniz sosyal medya üzerinden paylaşabileceksiniz ve yeni yaşamında onların da katkıda bulunmasını sağlayabileceksiniz.




*Listenizdeki ürünleri % 10 indirimli alma fırsatını hangi ayda listenizi oluşturursanız oluşturun kaçırmayacaksınız.



*Gitmeniz gereken bir balayı, cevaplamanız gereken bir sürü tebrik mesajları olduğunu biliyoruz, bu yüzden size 40 gün boyunca iade hakkı tanıyoruz.?



*Evlilik hazırlıklarının ne kadar yorucu olduğunu anlayabiliyoruz ve en çok ödülü de sizin hakkettiğinizi düşünüyoruz. Alacağınız ürünlerin yanında yeni çiftimize de bir hediye bizden olsun diyoruz.




*Tüm sevdiklerinize tüm bu sürecin sonunda teşekkürlerinizi sunmanız için kimin hangi ürünü size hediye ettiğini paylaşabiliyoruz.



Nasıl Liste Hazırlayabilirim ?



Üye girişi yaptıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek istek listenizi hazırlayabilirsiniz.



Hesabım -> İstek Listelerim -> İstek Listesi Ekle



Listenize ürün eklemek için ürün sayfasında bulunan İstek Listeme Ekle butonuna tıklayabilirsiniz.



Listemi Mail Olarak Nasıl Gönderebilirim ?



Üye girişi yapıp listenizi hazırladıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek istek listenizi mail olarak gönderebilirsiniz.



Hesabım -> İstek Listelerim adımlarını takip ettikten sonra göndermek istediğiniz listenizi işaretleyip aşağısında bulunan E-posta Gönder butonuna tıklayarak listenizi mail olarak gönderebilirsiniz.




Not: Birden fazla liste hazırlamak ve gönderilecek maillere birden fazla mail adresi ekleme imkanınız bulunmaktadır.